01

Challenger


Dış mekan reklam alanlarının yüzey baskılarında kullanılan 320 cm ve 250 cm baskı alanlı makinalardır.

Germe branda (ışıklı - ışıksız), folyo, mech branda,onway vision, PVC bayraklık kumaş, cast folyo (araç kaplama folyosu) ve tüm malzemelerin farklı kalınlıklarındaki çeşitlerine baskı yapabilen özelliklere sahiptir.

02

Roland SP540 V


İç mekan için yüksek baskı kalitesinde folyo baskı ve aynı/ayrı anda kesim yapabilen dijital baskı makinamızdır.

Baskı folyosu, billboard (blurback) kağıdına baskı yapabilir. Genellikle küçük etiketlerin baskı ve kesim işleri için kullanılır.Şeffaf ve opak folyolar üzerineyaptığı özel şekilli kesimleri etiketler tercih edilme nedenidir. 0,5 cm genişliğinden 134 cm'e kadar yüksek çözünürlükte, kaliteli baskısı,özel kesimi sayesinde işletmelerin bu yöndeki ihtiyaçlarını gideren özel bir makinadır. Az sayıda şekilli etiketlere birebir çözümdür.

03

Summa S2 T160 OPOS-CAM


Tanjant kesim teknolojisi, genel olarak kullanılan sabit bıçak teknolojisiyle kıyaslandığında yüksek performans garanti eder. T serilerinde standart olan elektronik motor kontrollü tanjant bıçak, yüksek basınç ile hızlı ve hassas kesim yaparak malzemenin kolayca ayıklanmasını sağlar. Tanjant kafa sistemi, kendi ekseni etrafında 360 derece dönüş yaparak kesim yapar. Bu özelliği ile kafanın sağa sola, malzemenin ileri geri hareketini minimize ederek kesicinin yıpranmasını önler, ömrünü uzatır, daha hızlı kesim yapar.

OPOS-CAM, folyo kesiminde ilk kez kullanılan kameralı optik pozisyonlama sistemidir. İşaretçileri OPOS-X'e göre 10 kat daha hızlı algılayarak kesime başlar.

04

CNC Router V


305 x 205 cm tablası sayesinde 3 x 2 m'lik alüminyum, dekota, pleksiglas, mdf, alüminyum kompozit, polietilen ve ağaç gibi malzemeleri freze çakılarıyla istenen şekil ve özelliklerde kesebilen, oyabilen bir makinadır.

Genellikle kutu harf imalatında kullanılırken, bunun yanında mobilya ve dekorasyon amaçlı özel oyma işlerinde de kullanılabilir.

05

Lazer


90 x 150 cm'lik alanda malzemeyi kesebilen, istenen şekil ve özelliklerde yakarak iz yapabilen lazer makinamız.

Ağırlıklı olarak pleksiglas ile çalışmamıza rağmen PVC, 3 mm dekota gibi ince başka malzemeleri de kesebilmektedir.

Genellikle kutu harf imalatında kullanılırken, bunun yanında dekorasyon amaçlı özel oyma işlerinde de kullanılabilir. Pleksiglas harfler lazer kesim yöntemiyle hassas olarak üretilir. Çok katmanlı ve farklı renklerde değişik 3 boyutlu etiketler oluşturulabilir.

06

Laminasyon Makinası


Laminasyon makinamızla basılan folyolar şeffaf laminasyonla kaplanır ve malzeme üzerine basılan boya, güneş solması veya dış etkenlerle çizilmeye karşı korunmuş olur.

07

Hp Latex Baskı Makinesi